Zavlažovací počítač Gardena Select Zavlažovací počítač Gardena Select

Zavlažovací počítač Gardena Select

Flexibilní automatické zavlažování

S GARDENA zavlažovacím počítačem Select je možné řídit zavlažování flexibilně a individuálně. Lze vytvořit až tři různé a nezávislé programy. Provoz zajišťuje baterie; zavlažovací počítač lze přímo připojit na vodovodní kohoutek a snadno ovládat pouze pomocí otočného a stlačovacího knoflíku pro výběr dat a a jejich potvrzení. Snadno čitelný LC display přehledně zobrazuje veškerá nastavení. Řídící jednotku odolnou vůči povětrnostním vlivům lze odejmout. Zavlažovací počítač Select je možné kombinovat s GARDENA čidlem půdní vlhkosti.


Cena s DPH: 1 670 Kč
 ks
Cena bez DPH: 1 380 Kč
Kód:  1891-29 skladem v externím skladuDostupnost:
Porovnat produkt
Web výrobce

Vlastnosti produktu:

  • Délka zavlažování od 1 min až 7 h 59 min
  • Iindividuální výběr zavlažovacích dnů

Automatické a časově úsporné zavlažování
Použitím GARDENA zavlažovacího počítače bude vaše zahrada spolehlivě a pohodlně zavlažována - dokonce i tehdy, když nebudete doma. Získáte více volného času, budete mít svěží zelený trávník a také krásné zdravé rostliny. Pokud se bude automatický zavlažovací systém spouštět brzy ráno nebo večer, odpaří se méně vody. Šetří to peníze a zajišťuje cílené a optimalizované zavlažování.

Snadné ovládání
Zavlažovací počítač se snadno nastavuje pomocí otočného a potvrzovacího tlačítka pro výběr dat a jejich potvrzení. Snadno čitelný LC display přehledně zobrazuje všechna nastavení. Ovládací jednotku odolnou vůči povětrnostním vlivům lze odejmout pro pohodlné provedení nastavení. Díky volitelnému zámku je možné zabránit neúmyslnému přenastavení.

 

 

 

 

 

Flexibilní zavlažování se 3 programy
Pro zavlažovací systém lze vytvořit tři různé a nezávislé programy. Čas začátku, délka zavlažování a dny v týdnu jsou nastavitelné. Plány je možné pružně přizpůsobit vašim požadavkům. Znalci rostlin to používají například jako přídavné předběžné zavlažování, které připravuje půdu a kořeny pro pozdější hlavní zavlažování. Zlepšuje to vsakování vody a růst rostlin.

Funkce "zavlažovat právě teď"
Pokud je zapotřebí spustit zavlažování okamžitě, lze to udělat ruční aktivací, a to bez odejmutí jednotky z vodovodního kohoutku nebo bez změny nastavení.

 

 

Technologie "Safe stop"
Zavlažovací počítač vždy pracuje spolehlivě - a to z důvodu technologie "Safe stop" (bezpečné zastavení). Pokud je hladina energie v baterii příliš nízká na to, aby mohla řídit kompletní zavlažovací proces, nebude tento proces vůbec zahájen. Indikace úrovně nabití baterie na displeji vás včas upozorňuje na to, že se má baterie vyměnit.

Provoz s úsporou vody
V případě připojení GARDENA čidla půdní vlhkosti se automatické zavlažování neaktivuje při dostatečné vlhkosti půdy. Umožňuje to lepší přísun vody rostlinám, ale také zavlažování, při kterém se šetří voda.

 

Technické údaje:
Zdroj energie:1 x 9 V alkalická baterie (není součástí dodávky)
Přípojka pro senzor:Ano
Provozní tlak, min.:0.5 bar
Provozní tlak, max.:12 bar
Závit:Pro vodovodní kohoutky se závitem 26.5 mm (G 3/4) nebo 33.3 mm (G1)
Délka zavlažování:1 min - 7 h 59 min
Frekvence zavlažování:Individuální výběr zavlažovacích dnů
Podobné produkty:

Zavlažovací hodiny Gardena

Zavlažovací hodiny Gardena
Cena za kus: 830 Kč

Zavlažovací počítač Gardena Flex

Zavlažovací počítač Gardena Flex
Cena za kus: 1 400 Kč

Zavlažovací počítač Gardena Master

Zavlažovací počítač Gardena Master
Cena za kus: 2 900 Kč
Název
https://www.kerka.cz/data-img/Products/zavlazovaci-pocitac-gardena-select-0.pnghttps://www.kerka.cz/data-img/Products/zavlazovaci-pocitac-gardena-select-0.jpeghttps://www.kerka.cz/data-img/Products/zavlazovaci-pocitac-gardena-select-1.png

KEŘKA s.r.o.,
Fáblovka 518
533 52 Pardubice – Staré Hradiště

Telefon: 466 644 621
Mobil: 775 644 621
E-mail: kerka@kerka.cz

Provozovatelem webu je společnost KEŘKA s.r.o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýzy návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy.
Více o cookies
Upravit nastavení
Přijmout vše