Zavlažovací počítač Gardena Flex Zavlažovací počítač Gardena Flex

Zavlažovací počítač Gardena Flex

Pro snadné automatické zavlažování na balkonech a terasách

S GARDENA zavlažovacím počítačem Flex je možné řídit zavlažování na balkonech, střešních terasách nebo dvorech flexibilně a velmi snadno. Provoz zajišťuje baterie; zavlažovací počítač lze přímo připojit na vodovodní kohoutek a snadno ovládat pomocí moderního vnějšího otočného prvku pro výběr dat a potvrzovacího tlačítka. Snadno čitelný LC display přehledně zobrazuje veškerá nastavení. Řídící jednotku odolnou vůči povětrnostním vlivům lze odejmout. Pomocí zavlažovacího počítače Flex lze nastavit časy zavlažování v cyklech sekund, takže je ideální použít je pro kapkový zavlažovací systém. Tento zavlažovací počítač je možné kombinovat s GARDENA čidlem půdní vlhkosti.


Cena s DPH: 1 400 Kč
 ks
Cena bez DPH: 1 157 Kč
Kód:  1890-29 skladem v externím skladuDostupnost:
Porovnat produkt
Web výrobce

Vlastnosti produktu:

  • Délka zavlažování 1 sec - 99 min
  • Frekvence zavlažování každé 4/6/8/12/24/48/72 hodin

Automatické a časově úsporné zavlažování
Použitím GARDENA zavlažovacího počítače bude vaše zahrada spolehlivě a pohodlně zavlažována - dokonce i tehdy, když nebudete doma. Získáte více volného času, budete mít svěží zelený trávník a také krásné zdravé rostliny. Pokud se bude automatický zavlažovací systém spouštět brzy ráno nebo večer, odpaří se méně vody. Šetří to peníze a zajišťuje cílené a optimalizované zavlažování.

 

Snadné ovládání
Nastavení zavlažovacího počítače se provádí snadno pomocí inovativního externího otočného prvku pro výběr dat a potvrzovacího tlačítka, které se jednoduše ovládají stisknutím a otáčením. Snadno čitelný LC displej přehledně zobrazuje všechna nastavení. Ovládací jednotku odolnou vůči povětrnostním vlivům lze odejmout pro pohodlné provedení nastavení. Díky volitelnému zámku je možné zabránit neúmyslnému přenastavení.

 

 

 

 

 

 

Automatické zavlažování pro váš balkon a terasu
Vzhledem k mimořádně krátké době zavlažování v sekundách a možnosti aktivace až 6krát za den je zavlažovací počítač ideální pro použití s kapkovou závlahou, pro rostliny v květináčích a truhlících na balkoně a terase. Vzhledem k omezenému objemu půdy v nádobách pro rostliny mohou tyto přijmout pouze omezené množství vody, a proto vyžadují častější zavlažování malými objemy.

Funkce "zavlažovat právě teď"
Pokud je zapotřebí spustit zavlažování okamžitě, lze to udělat ruční aktivací, a to bez odejmutí jednotky z vodovodního kohoutku nebo bez změny nastavení.

 

 

Technologie "Safe stop"
Zavlažovací počítač vždy pracuje spolehlivě - a to z důvodu technologie "Safe stop" (bezpečné zastavení). Pokud je hladina energie v baterii příliš nízká na to, aby mohla řídit kompletní zavlažovací proces, nebude tento proces vůbec zahájen. Indikace úrovně nabití baterie na displeji vás včas upozorňuje na to, že se má baterie vyměnit.

Provoz s úsporou vody
V případě připojení GARDENA čidla půdní vlhkosti se automatické zavlažování neaktivuje při dostatečné vlhkosti půdy. Umožňuje to lepší přísun vody rostlinám, ale také zavlažování, při kterém se šetří voda.

 

Technické údaje:
Zdroj energie:1 x 9 V alkalická baterie (není součástí dodání)
Přípojka pro senzor:Ano
Provozní tlak, min.:0.5 bar
Provozní tlak, max.:12 bar
Závit:Pro vodovodní kohoutky se závitem 26.5 mm (G 3/4) nebo 33.3 mm (G1)
Délka zavlažování:1 sec - 99 min
Frekvence zavlažování:každé 4/6/8/12/24/48/72 hodiny
Podobné produkty:

Zavlažovací hodiny Gardena

Zavlažovací hodiny Gardena
Cena za kus: 830 Kč

Zavlažovací počítač Gardena Select

Zavlažovací počítač Gardena Select
Cena za kus: 1 670 Kč

Zavlažovací počítač Gardena Master

Zavlažovací počítač Gardena Master
Cena za kus: 2 900 Kč
Název
https://www.kerka.cz/data-img/Products/zavlazovaci-pocitac-gardena-flex-0.pnghttps://www.kerka.cz/data-img/Products/zavlazovaci-pocitac-gardena-flex-1.pnghttps://www.kerka.cz/data-img/Products/zavlazovaci-pocitac-gardena-flex-0.jpeghttps://www.kerka.cz/data-img/Products/zavlazovaci-pocitac-gardena-flex-1.jpeg

KEŘKA s.r.o.,
Fáblovka 518
533 52 Pardubice – Staré Hradiště

Telefon: 466 644 621
Mobil: 775 644 621
E-mail: kerka@kerka.cz

Provozovatelem webu je společnost KEŘKA s.r.o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýzy návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy.
Více o cookies
Upravit nastavení
Přijmout vše