HUSQVARNA KEŘKA
pošli tiskni

Nabídka - Zahrada a les - Zahradní nářadí Gardena

Seřadit produkty dle: názvu ceny

Průtokoměr Gardena

Průtokoměr Gardena umožňuje cílené, měřené zavlažování. Na první pohled můžete vidět 1. spotřebu vody za den, 2. spotřebu vody na sezonu, 3. spotřebu vody na jedno zalévání, 4. průtok vody v litrech za minutu. Spotřebované množství vody lze odečíst kdykoliv na velkém displeji, a tím řídit její...
Informace o produktu
Cena s DPH: 590 Kč
ks

Gardena šroubení 21 mm (G 1/2")

Gardena šroubení 21 mm (G 1/2") umožňuje bezpečné připojení zahradní hadice na vodovodní kohoutek. Snadná a pohodlná manipulace díky speciálnímu tvaru šroubení. GARDENA šroubení lze připojit na vodovodní kohoutky se závitem 21 mm (G 1/2").
Informace o produktu
Cena s DPH: 59 Kč
ks

Gardena šroubení 26,5 mm (G 3/4")

Gardena šroubení 26,5 mm (G 3/4") umožňuje bezpečné připojení zahradní hadice na vodovodní kohoutek. Snadná a pohodlná manipulace díky speciálnímu tvaru šroubení. GARDENA šroubení lze připojit na vodovodní kohoutky se závitem 26,5 mm (G 3/4").
Informace o produktu
Cena s DPH: 59 Kč
ks

Gardena šroubení 33,3 mm (G 1")

Gardena šroubení 33,3 mm (G 1") umožňuje bezpečné připojení zahradní hadice na vodovodní kohoutek. Snadná a pohodlná manipulace díky speciálnímu tvaru šroubení. GARDENA šroubení lze připojit na vodovodní kohoutky se závitem 33,3 mm (G 1").
Informace o produktu
Cena s DPH: 65 Kč
ks

Gardena výkyvná přípojka na vodovodní kohoutek 33,3 mm (G 1") / 26,5 mm (3/4")

Gardena výkyvná přípojka na vodovodní kohoutek 33,3 mm (G 1") / 26,5 mm (3/4")
Informace o produktu
Cena s DPH: 160 Kč
ks

Gardena přípojka na ventil velká

Gardena přípojka na ventil velká se jakožto připojení systému ideálně hodí pro kohouty bez závitu s vnějším průměrem mezi 14 a 17 mm. Přípojka na ventil velká od společnosti GARDENA je korozivzdorná a lze ji připojit bez nástrojů. Tímto způsobem můžete hadici připojit i ke kohoutu tohoto typu.
Informace o produktu
Cena s DPH: 220 Kč
ks

Gardena adaptér pro vnitřní vodovodní kohoutky

Gardena adaptér pro vnitřní vodovodní kohoutky je možné připojit systém GARDENA k vnitřnímu kohoutku, například v kuchyni nebo koupelně. Adaptér je možné vždy připojit bez ohledu na to, zda kohoutek má vnější nebo vnitřní závit. Díky tomuto adaptéru lze systém Original GARDENA velmi rychle...
Informace o produktu
Cena s DPH: 345 Kč
ks

Gardena 2-cestný ventil 33,3 mm (G 1")

Gardena 2-cestný ventil 33,3 mm (G 1") umožňuje provoz dvou zařízení. Díky němu není nikdy třeba u kohoutu hadice přepojovat. Dva výstupy jsou plně regulovatelné, a to nezávisle na sobě. Dvoucestná ventil od společnosti GARDENA je vhodný pro kohouty se závitem 33,3 mm (G 1").
Informace o produktu
Cena s DPH: 280 Kč
ks

Gardena 2-cestný rozdělovač

Gardena 2-cestný rozdělovač slouží k současnému připojení dvou zařízení k jednomu kohoutu. Výstupy lze plně regulovat. K rozdělovači lze připojit dva zavlažovací počítače od společnosti GARDENA. Kohoutovou přípojkou se závitem, která je součástí systému Profi Maxi-Flow, (č. výr. 2801-20) je možné...
Informace o produktu
Cena s DPH: 590 Kč
ksKošík Akce
Novinky
Přidejte se k nám na Facebooku