AKCE
Robotická sekačka na trávu Husqvarna Automower 305 Robotická sekačka na trávu Husqvarna Automower 305

Robotická sekačka na trávu Husqvarna Automower 305

Husqvarna Automower® 305 se vyznačuje kompaktním designem a je ideální pro menší, členité zahrady do velikosti 600 m2. Snadno zvládá sečení ve svahu až do sklonu 40 %. Pohon zadních kol a systematické projíždění úzkými místy zajišťují efektivní provoz. Tři systémy vyhledávání umožňují sekačce najít nejrychlejší cestu domů k nabíjecí stanici. Sekačka je vybavena časovačem podle počasí, protimrazovou ochranou a aplikací Automower® Connect@Home. Snadno se čistí a umývá s použitím hadice.


Cena s DPH: 28 999 Kč
 ks
Cena bez DPH: 23 966 Kč
Kód:  9679740-11 sklademDostupnost:
Původní cena s DPH: 32 299 Kč Ušetříte: 3 300 Kč Sleva: 10 %
Porovnat produkt
Web výrobce

Vlastnosti produktu:

  • Pracovní kapacita 600 m²
  • Typická doba nabíjení 60 min
  • Průměrná doba sečení na jedno nabití 70 min

Automower® Connect@HOME
Aplikace Automower® Connect@HOME prostřednictvím Bluetooth® umožňuje kompletní ovládání sekačky přímo ve smartphonu. Můžete snadno a pohodlně odesílat příkazy pro spuštění, zastavení a parkování sekačky, zkontrolovat a upravit její nastavení. Komunikace se sekačkou pomocí Bluetooth® je možná do 10 metrů. Standardní funkce pro všechny série 300-400.

 

Systematické sečení trávy v úzkých průchodech
K dosažení vynikajících výsledků sečení po celé pracovní ploše lze pro přechody úzkými průchody nastavit automatické přepínání z režimu sečení podle náhodného vzorce do režimu systematického sečení.

 

Snadné čištění
Kryt a spodní část robotické sekačky můžete umýt s použitím zahradní hadice. Pomocí přiloženého nástroje pro údržbu lze kryt snadno sejmout pro snadné čištění ve všech dostupných místech.

 

Timer podle počasí
Sekačka Husqvarna Automower® umí svoji pracovní dobu přizpůsobit počasí, což znamená, že v době rychlého růstu trávy pracuje mnohem déle. Za slunečného a suchého počasí nebo ke konci sezóny seká kratší dobu - tím šetří trávník a zároveň se méně opotřebovává.

 

 

Automatické zvládání průchodů
Husqvarna Automower® automaticky rozpozná úzký průchod a projede i tím nejužším. Při průjezdu úzkými místy mění dráhu, aby nedocházelo k vyjetí nehezkých kolejí.

 

Naváděcí vodič
Naváděcí vodič pomůže sekačce najít cestu zpět do nabíjecí stanice, což zkrátí časy hledání zejména v případě rozsáhlých, členitých zahrad.

 

Poradí si s nerovnými travnatými plochami
Velká kola, která udržují směr a poskytují vynikající trakci i na kluzkém povrchu. Sekačka si poradí se sklonem až do 40 %.

 

3 různá startovní místa
Stejná výška sečení je zajištěna i díky možnosti zahájení sečení na třech různých místech podél patentovaného naváděcího vodiče vedoucího z nabíjecí stanice. To je užitečné zejména při sečení větších travnatých ploch. Pro velké plochy se doporučuje používat více startovních míst. Pomocí aktivní GPS navigace (jen u některých modelů) jsou vzdálená startovní místa automaticky nastavena a ruční nastavení není zapotřebí.

 

Flexibilní umístění nabíjecí stanice
Umožňuje flexibilní umístění nabíjecí stanice v zahradě, což usnadňuje instalaci a zajistí bezproblémové zajíždění sekačky do nabíjecí stanice.

 

 

Kontrola nevyváženosti
Pro tichý a bezporuchový provoz automaticky detekuje nevyváženost žacího systému. Nerovnováha může být způsobena chybějícími, dvěma namontovanými nebo poškozenými břity.

 

 

Sečení po spirále
Automatická funkce, kdy sekačka vyrovnává rozdíly ve výšce trávy. Snímače žacích kotoučů zjišťují, zda sekačka vstoupila do oblasti s vyšším trávníkem a přepínají technologii sečení na systematický spirálový vzor.

 

Sečení na místě
Speciální režim pro rychlé posekání menší plochy s vyšší trávou. To je užitečné například při sečení v místech, kde stával zahradní nábytek a na jeho místě zbyla neposečená tráva. Sekačku umístěte na požadované místo a zvolte režim Sečení na místě. Sekačka bude sekat v úzkých spirálách a po dokončení bude pokračovat v automatickém režimu.

Profily
Použití profilů usnadňuje nastavení sečení, jestliže je jedna sekačka používána na více místech/zahradách. Při instalaci sekačky je pak snadné přepínat mezi různými nastaveními.

 

 

Vyměnitelné horní kryty
Učiňte svoji sekačku jedinečnou a změňte její barvu na vaši oblíbenou. K dispozici v polárním bílém a oranžovém provedení značky Husqvarna.

 

Snadné nastavení výšky sečení
Výšku sečení lze snadno nastavit shora otočením velkého knoflíku.

 

 

 

Spolehlivost
Husqvarna klade mimořádný důraz na spolehlivost robotických sekaček. Během 20-letého vývoje těchto sekaček se zaměřujeme zejména na dosažení maximální spolehlivosti, nejvyšší kvality a na minimálizaci nezbytné obsluhy těchto sekaček.

 

Vynikající výsledky při sečení trávníku
Díky tomu, že se sekačka Automower® Husqvarna pohybuje po trávníku náhodným způsobem, je trávník posekán dokonale a úhledně, takže vypadá jako zelený koberec. Nože ostré jako břitva sekají trávu na jemné kousíčky a ze všech směrů. Trávník je pak hustší a zdravější a zabraňuje prorůstání mechu.

 

Nízká hlučnost
Díky unikátnímu systému sečení pracuje Automower® velmi diskrétně a tiše a tehdy, kdy si to přejete.

 

Unikátní systém sečení
Sekačka Automower® Husqvarna zkracuje trávu jen o kousíček, ale často, což zajišťuje pěkný a zdravý trávník. Je vybavena noži ze silné uhlíkové oceli, ostrými jako břitva, které jsou připevněny k disku robustního žacího ústrojí. To umožňuje efektivní provoz a extrémně nízkou spotřebou energie.

 

Žádné emise
Automower® je sekačka s elektrickým pohonem, proto neprodukuje žádné škodlivé emise.

 

Ochrana proti krádeži pomocí alarmu / PIN kódu
Ochrana proti krádeži různých stupňů pro vysoký stupeň zabezpečení. Pokud je sekačka ukradena, spustí se alarm s vysokým zvukem a lze jej deaktivovat pouze s jedinečným kódem sekačky.

 

Automatické nabíjení
Pokud sekačka Automower® potřebuje energii, nalezne si sama cestu k nabíjecí stanici.

 

Nízká spotřeba energie
Efektivní hospodaření s energií znamená nízkou spotřebu energie, což umožňuje sekačce Automower® pracovat za zlomek nákladů běžných u tradičních sekaček na trávu.

 

Timer
Vy rozhodnete, zda bude sekačka Automower® sekat trávník po celý den a 7 dní v týdnu.

 

Senzory pro zvednutí a náklon
Jestliže se Automower® zvedne nad zem nebo se převrátí, sečení se automaticky přeruší. Rotující žací břity jsou navíc umístěny v dostatečné vzdálenosti od vnější hrany stroje. Když Automower® narazí na překážku, zastaví se a změní směr, aniž by došlo k jakémukoliv poškození.

 

Odolný proti vlivům počasí
Automower® může být venku po celý den a je navržen tak, aby fungoval správně a bez dozoru bez ohledu na povětrnostní podmínky. Díky kvalitní konstrukci se osvědčil i v drsném severském podnebí.

Technické údaje:
Typ baterie:Lithium-Ion
Nabíjecí proud:1,3 A
Systém nabíjení:Automatický
Typická doba nabíjení:60 min
Průměrná doba sečení na jedno nabití:70 min
Spotřeba energie při sekání:20 W
Průměrná spotřeba energie při maximálním využití:5 kWh
Pracovní kapacita:600 m²
Posečená plocha za jednu hodinu:55 m²
Maximální sklon pracovní plochy:22 °
Maximální sklon uvnitř pracovní plochy:40 %
Maximální sklon u vodiče ohraničující smyčky:15 %
Vzorec pohybu:Nepravidelný
Následuj naváděcí vodič:1
Následuj ohraničující vodič:Ano
Signál z nabíjecí stanice:Ano
Systém hledání:Tři systémy hledání
Typ hnacího motoruBezkartáčový DC motor:Bezkartáčový DC motor
Typ motoru žacího systému:Bezkartáčový DC motor
Žací systém:3 otočné žací břity
Šířka záběru:22 cm
Výška sečení, min-max:20 - 50 mm
Hmotnost:9,4 kg
Klávesnice:19 tlačítek
Informační panel:LCD display
Timer:Ano
Alarm:Střední
PIN kód:Ano
Zámek instalace:Ne
Časový zámek:Ano
Textová zpráva na dálku:Ne
GPS sledování:Ne
Senzor pro zvednutí:Ano
Senzor náklonu:Ano
Ultrazvukový senzor:Ne
Možnost aktualizace softwaru:Ano
Reflektory:Ne
Typ rukojeti:Integrovaná
Dezén kol:Středně hrubý
Náhradní žací břity:3 ks
Hladina hluku, garantovaná:59 dB(A)
Mohlo by se vám hodit k nákupu:

Domácí vodárna 3000/4 Gardena

Domácí vodárna 3000/4 Gardena
Cena za kus: 3 570 Kč
Podobné produkty:
 NOVINKA

Robotická sekačka Husqvarna Automower Aspire R4

Robotická sekačka Husqvarna Automower Aspire R4
Cena za kus: 22 999 Kč
 AKCE

Robotická sekačka na trávu Husqvarna Automower 310 Mark ll

automaticka-sekacka-na-travu-husqvarna-automower-310-x
Cena za kus: 37 999 Kč
Název
https://www.kerka.cz/data-img/Products/roboticka-sekacka-na-travu-husqvarna-automower-305-0.pnghttps://www.kerka.cz/data-img/Products/roboticka-sekacka-na-travu-husqvarna-automower-305-1.pnghttps://www.kerka.cz/data-img/Products/roboticka-sekacka-na-travu-husqvarna-automower-305-2.png

KEŘKA s.r.o.,
Fáblovka 518
533 52 Pardubice – Staré Hradiště

Telefon: 466 644 621
Mobil: 775 644 621
E-mail: kerka@kerka.cz

Provozovatelem webu je společnost KEŘKA s.r.o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýzy návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy.
Více o cookies
Upravit nastavení
Přijmout vše