Multifunkční kloubový nakladač MultiOne 4.2 Multifunkční kloubový nakladač MultiOne 4.2

Multifunkční kloubový nakladač MultiOne 4.2

Nakladač MultiOne řady 4 je nejmenší kloubový model vybavený teleskopickým výložníkem. Jedná se o čtyřkolku s hydrostatickým pohonem na všech čtyřech kolech (každé kolo má svůj vlastní hydromotor) vybavený hydraulickou uzávěrkou. Je poháněný tříválcovým dieselovým motorem KUBOTA.

Stroj je vybaven teleskopickým výložníkem, v základní výbavě s jednoduchým joystickem a mechanickou parkovací brzdou. Na přání lze vybavit prosklenou kabinou s topením. Model 4.2 má jako všechny modely velice malý bod vnitřního otáčení a díky svým rozměrům 98cm šířky, 240cm délky, 196cm výšky a váze pouhých 940 kg je vhodný pro práci na chodnících, údržba prostranství, zahrad, atd. Vhodný je tedy jak pro zemědělce, statky, komunální služby ale i stavebnictví nebo zahradnictví. Velice oblíbený je i jako domácí pomocník soukromém sektoru.

Díky možnosti připojení mnoha adaptérů se jedná o stroj s možností využití po celý rok. Nejrůznější druhy lopat ( hladká, zubová, velkoobjemová, 3v1 – klapačka, vysokovýklopná lopata, lopaty s nejrůznějšími přidržovači), paletizační vidle, jeřábové rameno, bodce a přidržovací adaptéry na převážení balíků, krmná lopata, sněhová radlice, podkopové rameno, podkop, půdní vrták, stavební míchačka, bourací kladivo, kleště na drcení betonu, zametací kartáč, přívěs, tlaková myčka, mulčovač, sekačka, provzdušňovač trávníku, postřikovač, rotační brány, fréza na pařezy, štípač, štěpkovač, sekačka a další příslušenství.


Cena s DPH: na dotaz 
 ks
Cena bez DPH: na dotaz 
Kód:  C944000 na dotazDostupnost:
Porovnat produkt
Web výrobce

Vlastnosti produktu:

  Základní výbava stroje:
  - 4WD přímý hydrostatický pohon kol
  - DBS systém prokluzu kol
  - dvojitý teleskopický "H" rám výložníku s paralelogramem
  - hydraulický olejový chladič
  - hydraulický multi konektor
  - ROPS - FOPS úroveň 1
  - LCD dislpey ( servisní intervaly, tachometr, měřič mth, ukazatel paliva, provozní kontrolky …)
  - dvě přední pracovní světla
  - ergonomicky tvarované sedadlo s opěrkou a bezpečnostním pásem
  - mechanická parkovací brzda

  Miniprospekt MultiOne s přislušenstvím

  Příslušenství nakladačů MultiOne

   

  Technické údaje:
  Zdvihací síla:700 kg
  Výkon motoru:20 HP
  Max. rychlost:11 km/h
  Tlačná síla:900 kg
  Průtok:31 l/min
  Výška zdvihu:2,75 m
  Hmotnost (bez závaží):940 kg
  Výška:1930 mm
  Šířka:980 mm
  Podobné produkty:

  Zametací kartáč Vari CB-800

  Zametací kartáč Vari CB-80
  Cena za kus: 34 990 Kč

  Jednofázová elektrocentrála Honda EU 22i T

  Elektrocentrála Honda EU 20i F
  Cena za kus: 39 990 Kč
  Název
  https://www.kerka.cz/data-img/Products/multifunkcni-kloubovy-nakladac-multione-4.2-0.jpeghttps://www.kerka.cz/data-img/Products/multifunkcni-kloubovy-nakladac-multione-4.2-1.jpeghttps://www.kerka.cz/data-img/Products/multifunkcni-kloubovy-nakladac-multione-4.2-2.jpeghttps://www.kerka.cz/data-img/Products/multifunkcni-kloubovy-nakladac-multione-4.2-3.jpeghttps://www.kerka.cz/data-img/Products/multifunkcni-kloubovy-nakladac-multione-4.2-4.jpeghttps://www.kerka.cz/data-img/Products/multifunkcni-kloubovy-nakladac-multione-4.2-5.jpeghttps://www.kerka.cz/data-img/Products/multifunkcni-kloubovy-nakladac-multione-4.2-6.jpeghttps://www.kerka.cz/data-img/Products/multifunkcni-kloubovy-nakladac-multione-4.2-7.jpeg

  KEŘKA s.r.o.,
  Fáblovka 518
  533 52 Pardubice – Staré Hradiště

  Telefon: 466 644 621
  Mobil: 775 644 621
  E-mail: kerka@kerka.cz