Jednofázová elektrocentrála Honda EU 22i T Jednofázová elektrocentrála Honda EU 22i T

Jednofázová elektrocentrála Honda EU 22i T

Snadno ovladatelné, lehce přenosné, kompaktní a mimořádně tiché elektrocentrály poskytují mimořádně kvalitní elektrickou energii i v nejvzdálenějších, nejzapadlejších koutech Země. Tyto lehké a snadno přenosné elektrocentrály s velmi úsporným provozem disponují zvukově izolovanou kapotáží, doplněnou moderním a výkonným tlumičem pro snížení provozního hluku na minimální možnou úroveň. Díky použití moderních a lehkých materiálů, jako je např. hořčík, je hmotnost těchto elektrocentrál snížena na minimum.

Unikátní invertorová technologie použitá u modelů s označením EU produkuje vysoce kvalitní elektrický výstup umožňující napájení velmi citlivých elektronických přístrojů jako je např. výpočetní technika a snižuje riziko případných poruch nebo poškození spotřebičů způsobených napájením nekvalitní a nestabilní elektrickou energií. Všechny naše invertorové elektrocentrály jsou opatřeny automatickým ovládáním motoru ECO-THROTTLE™, které automaticky optimalizuje otáčky motoru v závislosti na aktuálním odběru a je tak zaručena maximální úspora paliva. Mimo jiné lze při použití speciálního kabelu propojit a „sfázovat“ dvě identické elektrocentrály. Zdvojnásobí se tím elektrický výkon a možnost rozšíření rozsahu použití elektrocentrál.


Cena s DPH: 39 990 Kč
 ks
Cena bez DPH: 33 050 Kč
Kód:  H720174 na dotazDostupnost:
Porovnat produkt
Web výrobce

  Podobné produkty:

  Jednofázová elektrocentrála Honda EU 10i F

  elektrocentrala-honda-eu-10i-f-0
  Cena za kus: 33 990 Kč

  Jednofázová elektrocentrála Honda EU 30iS

  elektrocentrala-honda-eu-30is-0
  Cena za kus: 64 990 Kč

  Jednofázová elektrocentrála Honda EU 70 iS

  elektrocentrala-honda-eu-70-is-0
  Cena za kus: 133 088 Kč
  Název
  https://www.kerka.cz/data-img/Products/jednofazova-elektrocentrala-honda-eu-22i-t-0.jpeghttps://www.kerka.cz/data-img/Products/jednofazova-elektrocentrala-honda-eu-22i-t-1.jpeghttps://www.kerka.cz/data-img/Products/jednofazova-elektrocentrala-honda-eu-22i-t-2.jpeghttps://www.kerka.cz/data-img/Products/jednofazova-elektrocentrala-honda-eu-22i-t-3.jpeghttps://www.kerka.cz/data-img/Products/jednofazova-elektrocentrala-honda-eu-22i-t-4.jpeghttps://www.kerka.cz/data-img/Products/jednofazova-elektrocentrala-honda-eu-22i-t-5.jpeghttps://www.kerka.cz/data-img/Products/jednofazova-elektrocentrala-honda-eu-22i-t-6.jpeghttps://www.kerka.cz/data-img/Products/jednofazova-elektrocentrala-honda-eu-22i-t-7.jpeghttps://www.kerka.cz/data-img/Products/jednofazova-elektrocentrala-honda-eu-22i-t-8.jpeghttps://www.kerka.cz/data-img/Products/jednofazova-elektrocentrala-honda-eu-22i-t-9.jpeghttps://www.kerka.cz/data-img/Products/jednofazova-elektrocentrala-honda-eu-22i-t-10.jpeghttps://www.kerka.cz/data-img/Products/jednofazova-elektrocentrala-honda-eu-22i-t-11.jpeg

  KEŘKA s.r.o.,
  Fáblovka 518
  533 52 Pardubice – Staré Hradiště

  Telefon: 466 644 621
  Mobil: 775 644 621
  E-mail: kerka@kerka.cz