AKCE
Dvoustupňová sněhová fréza Honda HSS 970 TD Dvoustupňová sněhová fréza Honda HSS 970 TD

Dvoustupňová sněhová fréza Honda HSS 970 TD

Sněhová fréza HSS970A je skutečný „profík“, který je určen ke každodennímu nasazení v nejtěžších podmínkách a tento model postupně nahrazuje svého předchůdce pásovou frézu Honda HSS970 a navíc je zde využito mnoho poznatků a nových technických řešení. Tomu odpovídá i konstrukce sněžné frézy, která přímo ovlivňuje vlastní odklízecí výkon, spolehlivost, robustnost a hlavně komfort a lehkost obsluhy.


Cena s DPH: 129 990 Kč
 ks
Cena bez DPH: 107 430 Kč
Kód:  HSS970TD na dotazDostupnost:
Původní cena s DPH: 144 990 Kč Ušetříte: 15 000 Kč Sleva: 10 %
Porovnat produkt
Web výrobce

  Nový frézovací mechanizmus šíře 71 cm se zvětšenou výškou na 55 cm disponuje podávacím šnekem se zvětšeným průměrem na 30 cm, vyrobeným z vysoce pevnostní oceli tak, aby se nikdy nekroutil ani při frézování těžkého nebo zledovatělého sněhu. Břit šneku je vybaven po obvodu kovanými zuby, které pomáhají efektivně rozdrtit i ledovou vrstvu nebo delší dobu uleželý nebo udusaný sníh. Celý mechanizmus je navíc chráněn proti poškození ochranným systémem, který v případě nadměrného přetížení nebo zablokování šneku cizím předmětem vypne motor dříve, než dojde k destrukci převodovky. Samotný bunkr je dostatečně robustní a pevný tak, aby nebyl deformován působením ohromné síly sněhové vrstvy mnohdy převyšující i samotnou výšku frézovacího mechanizmu. Je vyroben z odolné oceli schopné odolávat i abrazivnímu a chemicky agresivnímu materiálu, který je většinou součástí sněhové vrstvy hlavně v blízkosti silnic a komunikací. Nově tvarovaný komín výhozu s elektrickým ovládáním značně zefektivnil kvalitu úklidu a vzdálenost odhozu sněhu.

  Plynulé nastavení výšky frézování je zde samozřejmostí. O pohon se stará profesionální motor Honda řady GX270, s elektrickým startérem pro snadné a spolehlivé spuštění naladěný do režimu nejvyššího kroutícího momentu a propůjčuje celé fréze dostatečnou rezervu síly. Pojezd je zajištěn hydrostatickou převodovkou, která zajišťuje plynulou regulaci rychlosti jízdy nezávisle na otáčkách motoru. Proto pouze jednou pákou nastavíte rychlost jízdy, aniž byste ovlivnili rychlost otáčení frézovacího šneku. Pásy pojezdu s novým vzorkem jsou ovládány tzv. „rajčáky“, neboli „zatáčecími páčkami“, kterými lze ovládat příslušný pás tak, aby fréza zatáčela. Díky možnosti vypnutí pohonu pásů je manipulace s frézou na místě a řízení pásové frézy velmi snadné i při vypnutém motoru (např. při parkování ve stísněné garáži) a vše hravě zvládne i méně tělesně zdatný uživatel. Výkonem až 50 tun sněhu za hodinu tato pásová sněžná fréza odklidí 30cm vysokou nadílku sněhu z plochy o velikosti dvou tenisových kurtů za cca 9 minut. Na práci si přitom posvítíte novým výkonným LED světlometem s velikou světelnou účinností. Slušný pracant, který se opravdu sněhu nebojí.

   

  Technické údaje:
  Šíře záběru:71 cm
  Maximální výška záběru:55 cm
  Max. kapacita odhozu sněhu:52 t/hod
  Vzdálenost odhozu:až 16 m
  Nastavení výšky šneku:Ruční
  Nastavení komínu odhozu sněhu:Elektrické, 2 stupňové
  Směrové páčky:Ano
  Pojezd:Hydrostatický
  Rychlost pojezdu:0 - 3,96 km/hod
  Adaptivní tempomat:Ne
  Model motoru:Honda GX 270
  Výkonová kategorie motoru:9 HP
  Objem nádrže:5 litrů
  Max. provozní doba na nádrž:2,2 hod
  Startování:Ruční a elektrické
  Rozměry D x Š x V:148,50 x 73,5 x 123 cm
  Suchá hmotnost:125 kg
  Garantovaná hlučnost:102 dB
  Podobné produkty:

  Dvoustupňová sněhová fréza Husqvarna ST 224

  dvoustupnova-snehova-freza-husqvarna-st-224
  Cena za kus: 34 490 Kč

  Dvoustupňová sněhová fréza Husqvarna ST 227 P

  dvoustupnova-snehova-freza-husqvarna-st-227-p
  Cena za kus: 45 490 Kč

  Dvoustupňová sněhová fréza Husqvarna ST 230 P

  dvoustupnova-snehova-freza-husqvarna-st-230-p
  Cena za kus: 56 590 Kč
  Název
  https://www.kerka.cz/data-img/Products/dvoustupnova-snehova-freza-honda-hss-970-td-0.jpeghttps://www.kerka.cz/data-img/Products/dvoustupnova-snehova-freza-honda-hss-970-td-1.jpeg

  KEŘKA s.r.o.,
  Fáblovka 518
  533 52 Pardubice – Staré Hradiště

  Telefon: 466 644 621
  Mobil: 775 644 621
  E-mail: kerka@kerka.cz