Automatická sekačka na trávu Husqvarna Automower 315 X Automatická sekačka na trávu Husqvarna Automower 315 X

Automatická sekačka na trávu Husqvarna Automower 315 X

Husqvarna Automower® 315X - je prémiový model naši nové řady X-line. Poseče členité travnaté plochy do rozlohy 1600 m², zvládá průjezdy úzkými průchody a svahy se sklonem do 40 % a jízdu v těžkém terénu. Jako všechny modely naší řady X-line je vybavena aplikací Automower® Connect s GPS pro sledování odcizené sekačky, GPS navigací a designem X-line s LED reflektory, předním nárazníkem a speciálními barevnými kryty kol.S aplikací Automower® Connect budete se svou sekačkou stále ve spojení: můžete sledovat její práci, komunikovat s ní a mít k dispozici aktuální informace na svém displeji, ať jste kdekoli na světě.


Cena s DPH: 62 999 Kč
 ks
Cena bez DPH: 52 065 Kč
Kód:  9678527-10 na dotazDostupnost:
Porovnat produkt
Web výrobce

  Automower® Connect
  Funkce Automower® Connect vám poskytuje dokonalou kontrolu činnosti sekačky přímo ve vašem chytrém telefonu. Můžete uvést sekačku do chodu, zastavit ji, zaparkovat, zkontrolovat a upravit nastavení, a také přijímat varovné zprávy a sledovat polohu sekač ky v případě odcizení - ať jste kdekoliv.

   

  Navigace s pomocí GPS
  Integrovaný systém GPS vytváří mapu zahrady, včetně umístění ohraničujících a naváděcích vodičů. Husqvarna Automower® následně registruje, které části zahrady již sekačka sekala a podle toho upravuje její pohyb při sečení. Tím zajistí optimální pokrytí celé travnaté plochy a excelentní výsledek sečení.

   

   

   

  Timer podle počasí
  Sekačka Husqvarna Automower® umí svoji pracovní dobu přizpůsobit počasí, což znamená, že v době rychlého růstu trávy pracuje mnohem déle. Za slunečného a suchého počasí nebo ke konci sezóny seká kratší dobu - tím šetří trávník a zároveň se méně opotřebovává.

   

  Automatické zvládání průchodů
  Husqvarna Automower® automaticky rozpozná úzký průchod a projede i tím nejužším. Při průjezdu úzkými místy mění dráhu, aby nedocházelo k vyjetí nehezkých kolejí.

   

  Naváděcí vodič
  Naváděcí vodič pomůže sekačce najít cestu zpět do nabíjecí stanice, což zkrátí časy hledání zejména v případě rozsáhlých, členitých zahrad.

   

  Poradí si s nerovnými travnatými plochami
  Velká kola, která udržují směr a poskytují vynikající trakci i na kluzkém povrchu. Sekačka si poradí se sklonem až do 40 %.

   

  Naváděcí vodič
  Naváděcí vodič pomůže sekačce najít cestu zpět do nabíjecí stanice, což zkrátí časy hledání zejména v případě rozsáhlých, členitých zahrad.

   

  Flexibilní umístění nabíjecí stanice
  Umožňuje flexibilní umístění nabíjecí stanice v zahradě, což usnadňuje instalaci a zajistí bezproblémové zajíždění sekačky do nabíjecí stanice.

   

  Kontrola nevyváženosti
  Pro tichý a bezporuchový provoz automaticky detekuje nevyváženost žacího systému. Nerovnováha může být způsobena chybějícími, dvěma namontovanými nebo poškozenými břity.

   

  Sečení na místě
  Speciální režim pro rychlé posekání menší plochy s vyšší trávou. To je užitečné například při sečení v místech, kde stával zahradní nábytek a na jeho místě zbyla neposečená tráva. Sekačku umístěte na požadované místo a zvolte režim Sečení na místě. Sekačka bude sekat v úzkých spirálách a po dokončení bude pokračovat v automatickém režimu.

   

   

   

   

  Snadné nastavení výšky sečení
  Výšku sečení lze snadno nastavit shora otočením velkého knoflíku.

   

   

  Přední nárazník
  Pogumovaný přední nárazník chrání sekačku při kolizi se stromy, keři a dalšími předměty nacházejícími se v jejím pracovním prostoru.

   

  Ochrana proti krádeži pomocí GPS
  Sekačky vybavené aplikacemi Automower Connect®/Husqvarna Fleet Services™ okamžitě začnou sledovat GPS polohu a zasílat oznámení vašim zařízením. Zvýší se tím bezpečnost vaší sekačky Automower® a minimalizuje riziko krádeže.

   

  Spolehlivost
  Husqvarna klade mimořádný důraz na spolehlivost robotických sekaček. Během 20-letého vývoje těchto sekaček se zaměřujeme zejména na dosažení maximální spolehlivosti, nejvyšší kvality a na minimálizaci nezbytné obsluhy těchto sekaček.

   

  Vynikající výsledky při sečení trávníku
  Díky tomu, že se sekačka Automower® Husqvarna pohybuje po trávníku náhodným způsobem, je trávník posekán dokonale a úhledně, takže vypadá jako zelený koberec. Nože ostré jako břitva sekají trávu na jemné kousíčky a ze všech směrů. Trávník je pak hustší a zdravější a zabraňuje prorůstání mechu.

   

  Nízká hlučnost
  Díky unikátnímu systému sečení pracuje Automower® velmi diskrétně a tiše a tehdy, kdy si to přejete.

   

  Unikátní systém sečení
  Sekačka Automower® Husqvarna zkracuje trávu jen o kousíček, ale často, což zajišťuje pěkný a zdravý trávník. Je vybavena noži ze silné uhlíkové oceli, ostrými jako břitva, které jsou připevněny k disku robustního žacího ústrojí. To umožňuje efektivní provoz a extrémně nízkou spotřebou energie.

   

  Žádné emise
  Automower® je sekačka s elektrickým pohonem, proto neprodukuje žádné škodlivé emise.

   

  Ochrana proti krádeži pomocí alarmu / PIN kódu
  Ochrana proti krádeži různých stupňů pro vysoký stupeň zabezpečení. Pokud je sekačka ukradena, spustí se alarm s vysokým zvukem a lze jej deaktivovat pouze s jedinečným kódem sekačky.

   

  Automatické nabíjení
  Pokud sekačka Automower® potřebuje energii, nalezne si sama cestu k nabíjecí stanici.

   

  Timer
  Vy rozhodnete, zda bude sekačka Automower® sekat trávník po celý den a 7 dní v týdnu.

   

   

  Nízká spotřeba energie
  Efektivní hospodaření s energií znamená nízkou spotřebu energie, což umožňuje sekačce Automower® pracovat za zlomek nákladů běžných u tradičních sekaček na trávu.

   

  Senzory pro zvednutí a náklon
  Jestliže se Automower® zvedne nad zem nebo se převrátí, sečení se automaticky přeruší. Rotující žací břity jsou navíc umístěny v dostatečné vzdálenosti od vnější hrany stroje. Když Automower® narazí na překážku, zastaví se a změní směr, aniž by došlo k jakémukoliv poškození.

   

  Odolný proti vlivům počasí
  Automower® může být venku po celý den a je navržen tak, aby fungoval správně a bez dozoru bez ohledu na povětrnostní podmínky. Díky kvalitní konstrukci se osvědčil i v drsném severském podnebí.

  Technické údaje:
  Kapacita sečení:1600 m²
  Systém nabíjení:Automatický
  Maximální sklon pracovní plochy:22 °
  Typ baterie:Li-ion
  Typická doba nabíjení:60 min
  Průměrná doba sečení na jedno nabití:70 min
  Průměrná spotřeba energie při maximálním využití:10 kWh
  Spotřeba energie při sekání:25 W
  Žací systém:3 otočné břity ostré jako žiletka
  Šířka záběru:22 cm
  Výška sečení, min. - max.:20 - 60 mm
  Barva skeletu:Granitově šedá
  Klávesnice:19 tlačítek
  Informační panel:Velký LCD display
  Timer:Ano
  Alarm:Ano
  PIN kód:Ano
  Zámek instalace:Ano
  Časový zámek:Ano
  Textová zpráva na dálku:Ano
  GPS Sledování:Ano
  Senzor pro zvednutí:Ano
  Senzor náklonu:Ano
  Ultrazvukový senzor:Ne
  Typ rukojeti:Integrovaná
  Dezén kol:Středně hrubý
  Náhradní žací břity:9 ks
  Velikost výrobku, DxŠxV:63x51x25 cm
  Hmotnost:9.5 kg
  Hladina hluku, garantovaná:60 dB(A)
  Mohlo by se vám hodit k nákupu:
  Podobné produkty:
   NOVINKA

  Automatická sekačka na trávu Husqvarna Automower 305

  Automatická sekačka na trávu Husqvarna Automower 305
  Cena za kus: 28 999 Kč
   AKCE

  Automatická sekačka na trávu Husqvarna Automower 310

  automaticka-sekacka-na-travu-husqvarna-automower-310-x
  Cena za kus: 37 999 Kč
  Název
  https://www.kerka.cz/data-img/Products/automaticka-sekacka-na-travu-husqvarna-automower-315-x-1.png

  KEŘKA s.r.o.,
  Fáblovka 518
  533 52 Pardubice – Staré Hradiště

  Telefon: 466 644 621
  Mobil: 775 644 621
  E-mail: kerka@kerka.cz